Glob Net individual tours

  Strona główna
  Indie Wycieczki
  Nepal Wycieczki
  Indie Nepal Wycieczki
  Tybet Wycieczki
  Bhutan Wycieczki
  Himalaje Trekking
  Wycieczki Grupowe
  Wypoczynek / SPA / Ajurwed
  Pociągiem Przez Indie
  Dzika Natura - Rezerwaty
  Kulinarne Smaki
  Zwiedzanie Miast
  Pielgrzymki Religijne
  Pola Golfowe
  Przedłużenia Programów
  Przeloty
  Ubezpieczenia on-line


Katmandu, Rezerwat Chitwan 4 dni
 na rok 2018

przedłużenie programu wycieczek indywidualnych symbol 15
KATMANDU - CHITWAN

1 dzień Katmandu – przylot
Transfer z lotniska, powitanie i zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem spacer po dzielnicy handlowo turystycznej Thamal.  Noc w hotelu w Kathmandu
 
2 dzień  Katmandu 
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Nepalu Kathmandu. Zwiedzanie Pałacu, Świątyni Hanumandhoka, czyli wiecznie żyjącej Bogini. Zwiedzanie Kastamandap Temple, świątyni zbudowanej z jednego drzewa. Potem wizyta w Taleju Temple, Kal Bhairab Temple, Akash Bhairab temple. Przejazd do największej stupy buddyjskiej Swayambhunath. Po południu czas wolny. Noc w hotelu w Kathmandu. 
 
3 dzień  Katmandu.
Dzień wolny. Noc w hotelu w Katmandu.
 
4 dzień  Katmandu - Chitwan
Wcześnie rano przejazd widokową (zachodnią ) Doliną Katmandu do Chitwan. Spotkanie z przewodnikiem przyrody, który zabierze nas do rezerwatu Royal Chitwan Natural Park. Zakwaterowanie w resorcie na terenie parku i safari na grzbiecie słonia i odkrywanie naturalnego piękna dzikiej przyrody w dżungli. Można tu zobaczyć sławne rogate rhino, różnego rodzaju jelenie, małpy, leśne knury, niezliczone gatunki ptactwa w ich naturalnym środowisku. Obiadokolacja w formie bufetu na terenie rezerwatu. Noc w resorcie.
 
5 dzień  Chitwan Park
O wschodzie słońca safari na łodziach po rzece Rapti i obserwowanie zwierząt przychodzących do wodopoju. Powrót do resortu i śniadanie. Wyprawa w dżunglę z przewodnikiem, który pokaże nam unikalną zwierzynę zamieszkującą ta część świata. Opowieści o dzikich zwierzętach zamieszkujących te niedostępne niegdyś równiny Chitwan. Wieczorem pokaz tańców rdzennej ludności z plemienia Thara. Noc w resorcie 
 
6 dzień Chitwan - Katmandu
Rano safari do naturalnych środowisk ptaków zamieszkujących rezerwat. Śniadanie i droga powrotna do Katmandu. Transfer na lotnisko. Koniec usług.

  


Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Wycieczka do Nepalu. Przedłużenie Programu o Katmandu i Reserwat Przyrody w Chitwan.