Glob Net individual tours

  Strona główna
  Indie Wycieczki
  Nepal Wycieczki
  Indie Nepal Wycieczki
  Tybet Wycieczki
  Bhutan Wycieczki
  Himalaje Trekking
  Wycieczki Grupowe
  Wypoczynek / SPA / Ajurweda
  Pociągiem Przez Indie
  Dzika Natura - Rezerwaty
  Kulinarne Smaki
  Zwiedzanie Miast
  Pielgrzymki Religijne
  Pola Golfowe
  Przedłużenia Programów
  Przeloty
  Ubezpieczenia on-line

 

Resorty Ajurweda w Indiach
Resorty na Goa
 


5 Star Hotels And Resorts in Goa

5 ***** Resorty & Hotele na Goa

 Polecamy 18 różnych resortów i hoteli, które są usytuowane blisko plaż i oceanu. Pięć z nich jest usytuowane na południu Goa, pozostałe znajdują się na północnym Goa.
4 Star Hotels And Resorts in Goa

4**** Resorty & Hotele na Goa

 Oferujemy 18 różnych Resortów i Hoteli o standardzie delux. Są one zlokalizowane zarówno na północnym jak i na południowym Goa, wiekszosć z nich ma bezpośredni dostęp do plaży.
Wybrane przez nas 4 **** Resorty i Hotele oferują zakwaterowanie o wysokim standardzie i są bardzo ładnie umeblowane. Czasem hotele czterogwiazdkowe nie odbiegaja standardem od hoteli pięćiogwiazdkowych a można zaoszczędzić pieniadze i wypocząć w luxusie.
3 Star Hotels and Resorts in Goa

3***  Resorty & Hotele na Goa

Oferujemy aż 37 rożnych resortow i Hoteli w standardzie 3 ***. Są one głównie zlokalizowane w północnym Goa. Niektóre z nich maja bezpośredni dostęp do plaży, inne znajdują się w niewielkiej odległości. Można wybrać sobie dobrze wposażony hotel lub resort w atrakcyjnej cenie i przyjemnie spędzić wakacje.
2 Star Hotels And Resorts in Goa

2*** Resorty & Hotele na Goa

Oferujemy 10 różnych Resortów i Hoteli dwu gwiazdkowych, zlokalizowanych głównie na północnym goa. Wybierając je kierowalismy się również lokalizacją. Te które zostały wybrane sa bliskim sasiedztwie plaż. Chociaz niedrogie ale czyste i wygodne, jesteśmy pewni, że poczujecie się w nich dobrze i wypoczniecie.

  


Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Najlepsze Resorty i Ośrodki Ajurweda w Indiach.