Biuro Podróży Glob Net wycieczki i trekkingi w Indiach i Nepalu, organizowanie wypraw indywidualnych i grupowych

  Strona główna
  Indie Wycieczki
  Nepal Wycieczki
  Indie Nepal Wycieczki
  Tybet Wycieczki
  Bhutan Wycieczki
  Himalaje Trekking
  Wycieczki Grupowe
  Wypoczynek / SPA / Ajurwed
  Pociągiem Przez Indie
  Dzika Natura - Rezerwaty
  Kulinarne Smaki
  Zwiedzanie Miast
  Pielgrzymki Religijne
  Pola Golfowe
  Przedłużenia Programów
  Przeloty do Indii
  Przeloty w Indiach i Nepalu

O mnie

Moja fascynacja Krajami Orientu narodziła się wiele lat temu. Podróżuję w różne zakątki świata, ale zawsze wracam do Indii.

Dlaczego?
Ludzie dzielą się na tych, którzy nienawidzą Indii i na tych którzy je kochają innej opcji nie ma. Nikt nie pozostaje obojętny. Indie zawsze wzbudzają emocje i uczucia. Tego nie da się zrozumieć umysłem, musisz pojechać, żeby poczuć to "coś", bo zrozumieć i tak się nie da.
Byłam już w tak wielu miejscach w Indiach, że lepiej wymienię, gdzie nie byłam.

Kocham również Himalaje, nie tylko za piękne górskie krajobrazy. Ludzie, kultura, wierzenia i stosunek do życia, sprawia, że jest to idealne miejsce żeby tam pobyć i nabrać dystansu do swojego życia.
Uwierzyłam w reinkarnację, jest mi łatwiej, bo już nie pędzę, bo nie wszystkiego muszę dokonać w tym życiu .... mam ich przecież tak wiele.
Jeśli czujesz się jak w pędzącym pociągu, z którego nie możesz wysiąść wybierz się na trekking w Himalaje, jedź na wyprawę i poznaj inne kulury,  lub zacznij uprawiać jogę i zamieszkaj w aśramie, a zobaczysz, że Twoje życie obróci się o 180 stopni.

Alicja Kokot tel 501272121 glob.net.indie@gmail.com

Z nami zaczyna się Twoja Wielka Przygoda

Tutaj zobacz Opinie o naszych wyprawach i wycieczkach

Gwarancja Ubezpieczeniowa udzielona przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Axa, ktora obejmuje wycieczki organizowane na całym świecie przez PHU "Glob Net" do pobrania tutaj

Inne rodzaje wycieczek oferowane przez Glob Net:

Wycieczki Indywidualne

Na naszych stronach zamieściłam również programy wycieczek i trekkingow indywidualnych. to wy decydujecie w jakim terminie chcecie zwiedzać. Wystarczy wykupić bilety na przelot miedzynarodowy, a nasze biuro zajmuje sie organizacją całego pobytu w Indiach, Nepalu, Chinach, Tybecie, Bangladeszu lub Bhutanie. Po wybraniu interesującego Was programu wycieczki proszę kliknąć w Cennik, a ukaże się strona z angielską wersją programu i cennikiem na dole strony. Wystarczy wybrać termin, ilość uczestników i standard hoteli a wyświetli się cennik. Macie problemy z obsługą proszę pytać tel 501272121 lub napisz glob.net.indie@gmail.com

 

Wycieczki dla Firm

Twoja Firma może wynagrodzić swoich klientów zamawiając u nas wycieczkę np. za najlepsza sprzedaż danym roku. Może to być również wyjazd integracyjny dla pracowników. Mamy filmy i zdjęcia z takich wyjazdów. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu wyprawy.orient@gmial.com lub telefonicznego 501 27 21 21

Wypoczynek, Joga, Masaże i Medycyna Ajurweda

Kto nie słyszał o pięknych plażach na Goa czy w Kerali? W Polsce chrapowata jesień i sroga zima a w Południowych Indiach idealna pogoda, żeby pływać w Oceanie.
Można te słodkie leniuchowanie połączyć z Jogą: ćwiczenia fizyczne, oddychanie i medytacje.
A jakbyśmy połączyli to z medycyną staroindyjską, masażami i odpowiednią dietą? Wypoczynek i oczyścimy przy okazji nasz umysł i ciało& czy może być coś wspanialszego niż wrócić z wakacji pełnym energii i kreatywnym?
Kerala - mały stan na Południu Indii oferuje nam to wszystko: podzwrotnikowe lasy wiecznie zielone, Trzy Oceany, które się tu łączą, Wzgórza Cynamonowe, Joga i Ajurweda. Zaplanuj swój wypoczynek już dzisiaj.

Spotkania z Kulturą Indyjską

Więcej na stronach: Portal Informacyjny Azja

Glob Net Galeria kliknij

 


Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Wycieczki do Indii, Nepalu, Bhutanu i Tybetu