Glob Net individual tours

  Strona główna
  Indie Wycieczki
  Nepal Wycieczki
  Indie Nepal Wycieczki
  Tybet Wycieczki
  Bhutan Wycieczki
  Himalaje Trekking
  Wycieczki Grupowe
  Wypoczynek / SPA / Ajurwed
  Pociągiem Przez Indie
  Dzika Natura - Rezerwaty
  Kulinarne Smaki
  Zwiedzanie Miast
  Pielgrzymki Religijne
  Pola Golfowe
  Przedłużenia Programów
  Przeloty
  Ubezpieczenia on-line

Tybet wycieczki, wyprawy i trekkingi

Tybet 5 dni

Wycieczka Indywidualna Zorganizowana

Tybet wycieczki, wyprawy i trekkingi

Dzień 01: Pekin (Kathamandu) - Lhasa
Przelot z Pekinu (Kathamandu) do Lhasa lub przyjazd pociagiem i zakwaterowanie na nocleg w hotelu. Popołudnie wolne na aklimatyzację.

Tybet wycieczki, wyprawy i trekkingi

Dzień 02: Lhasa
Całodniowe zwiedzanie Lhasa. Wizyta w Klasztorze Sera, budowli z XV wieku o złotych dachach i pobielanych ścianach. Ten dobrze utrzymany klasztor jest położony zaledwie o kilka mil na północ od Lhasa i zamieszkuje go kilkuset mnichów. Po południu odwiedzimy letni pałac Dalajlamy, Norbulingka, a także Świątynię Jokhang. To najbardziej czczone sanktuarium w całym Tybecie. Nieustannie tętni ono żarliwymi modlitwami wiernych. Wizyta na Barkor, głównym i zatłoczonym targu w Lhasa. Reszta popołudnia - wolna. Nocleg w hotelu Lhasa.

Tybet wycieczki, wyprawy i trekkingi

Dzień 03: Lhasa
Wycieczka po mieście. Wycieczka do Tybetu nie byłaby kompletna bez obecności w, jakże istotnym, Pałacu Potala. To miejsce jest zasadniczym punktem na terenie Lhasa oraz cudem wschodniej architektury. Już pierwsze spojrzenie na tę masywną budowlę będzie magicznym, niezapomnianym wspomnieniem na długie lata. Budowla ta była pałacem od V lub VI wieku, dawną siedzibą Dalajlamy. Ten naprawdę niezwykły dzień zakończy się wizytą w Klasztorze Drepung. Ten niegdyś największy na świecie klasztor, w którym mieszka aż 10000 mnichów, leży ukryty wśród grani górskich zaraz za miastem. O dziwo większość budynków pozostało nietkniętych w czasie Rewolucji Kulturowej. Popołudnie wolne. Nocleg w hotelu Lhasa.

Tybet wycieczki, wyprawy i trekkingi

Dzień 04: Lhasa
Rano wizyta w Tybetańskim Instytucie Medycznym. Medycyna Tybetańska jest znana na całym świecie i jest kontynuowana przez blisko 2500 lat aż do dnia dzisiejszego. Popołudnie wolne. Nocleg w hotelu w Lhasa.

Tybet wycieczki, wyprawy i trekkingi

Dzień 05: Lhasa - Lotnisko
Transfer na lotnisko. Koniec usługi.

Tybet wycieczki, wyprawy i trekkingi 


 

Sprawdz Ceny od 01 kwietnia do 30 pazdziernika - sezon


Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Tybet wycieczki, wyprawy i trekkingi